Dlho očakávaný deň nadišiel!!!

Sen sa stal realitou – a poriadne adrenalínovou! Lezecká stena Veža v Polomke je pripravená preveriť vaše schopnosti.

4. mája 2013 o 10:00 hod. môžete spoločne s nami otvoriť novú kapitolu zážitkových aktivít na Horehroní.

Pozývame všetkých – malých, veľkých, mladých aj starších a hlavne celé rodinky na otvorenie umelej lezeckej steny Veža v Polomke. A že nebude nuda, to vám zaručia poriadne nadupané sprievodné akcie – airsoftová strelnica, airsoftové ihrisko, súťaž v lezení na voľnom lane – Jumar Challenge a samozrejme kopec lezenia na stene. Určite sa zabaví každý kto príde!

A samozrejme malý darček pre všetkých – všetky sprievodné aktivity budú počas otvorenia pre vás úplne zadarmo!

Čo vás konkrétne čaká?

  • Lezecká stena – umelá lezecká stena – jediná svojho druhu široko-ďaleko! Môžete si zaliezť dosýta alebo aspoň kým vám vystačia sily 🙂 Zvládnu to aj začiatočníci, ale máme pripravené aj niečo pre tých skúsenejších…
  • Airsoftová strelnica – airsoftové zbrane rôznych druhov – od krátkych manuálov, cez plynové, dlhé zbrane, ay až po ostreľovaciu pušku. To všetko si môžeš vyskúšať na airsoftovej strelnici v areáli Veže.
  • Airsoftové ihrisko – dva tímy proti sebe v neľútostnom súboji „na život a na smrť“ 🙂 Zožeň si aspoň štvorčlenný tím a rozdaj si to s našou špeciálnou zásahovou jednotkou. My ťa vybavíme kompletným výstrojom a ty ukážeš čo dokážeš na airsoftovom ihrisku v areáli Veže.
  • Jumar Challenge – súťaž v lezení na voľnom lane pomocou horolezeckej techniky, ktorú používa armáda aj záchranári! Zvládne to každý šikovný súťažiaci.

 

TĚŠÍME SA NA VÁS!

Veža - Lezecká stena v Polomke - otvorenie